Porzellan

Zahl der Lose: 288

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
11272.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi porcelán tálka és kis váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7 cm, d: 8 cm,
11273.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi piros virágmintás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 6,5 - 11,5 cm
11274.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, gyári kartondobozban. d: 18 cm
11275.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi piros virágmintás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, a csésze füle sérült, ragasztott, d: 6,5 - 11,5 cm
11276.

Rufpreis:
1 000 HUF

11277.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Herendi piros virágmintás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, a csészén hajszálrepedéssel, d: 6,5 - 11,5 cm
11278.

Rufpreis:
3 000 HUF

11279.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

11280.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay pillangó mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
11281.

Rufpreis:
8 000 HUF

11282.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay bölény, kézzel festett, lába sérült, jelzett, m: 14,5 cm, h: 23 cm Tervező: Sinkó András
11283.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF