Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2904786
11272
441
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
2895938
11273
441
Herendi porcelán tálka és kis váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7 cm, d: 8 cm, 2903190
11274
441
Herendi piros virágmintás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 6,5 - 11,5 cm 2522327
11275
441
Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, gyári kartondobozban. d: 18 cm
2903187
11276
441
Herendi piros virágmintás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, a csésze füle sérült, ragasztott, d: 6,5 - 11,5 cm 2903172
11277
441
Herendi piros virágmintás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 6,5 - 11,5 cm 2903165
11278
441
Herendi piros virágmintás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, a csészén hajszálrepedéssel, d: 6,5 - 11,5 cm 2845841
11279
441
55000
2854913
11280
441
40000
2902503
11281
441
Zsolnay pillangó mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 2654925
11282
441
22000
Zsolnay Pompadour mintás teás csésze 6 db, teljes, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
2850991
11283
441
Zsolnay bölény, kézzel festett, lába sérült, jelzett, m: 14,5 cm, h: 23 cm Tervező: Sinkó András Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF