Porzellan

Zahl der Lose: 288

Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm
11247.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herend virágmintás nagy méretű pecsenyés kínáló, lecsiszolt jelzéssel, kis kopással, 41,5x31,5 cm
11248.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Kleopátra a kígyóval, fehér mázas, jelzett, kopással, m:25 cm
11249.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Herendi Viktória mintás váza, matricás, alján lyukkal, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
11250.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herend jelzéssel áttört kínáló tálca, matricás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x15,5 cm
11251.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi zöld virágmintás gyertyatartó, kézzel festett, kétrészes, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm
11252.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Óherendi zöld Apponyi mintás vázácska, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm
11253.

Rufpreis:
5 000 HUF

Óherendi petrezselyem mintás, leveles cukortartó, jelzett, kis kopásokkal, 10x8 cm
11254.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi búzavirág mintás bonbonier, rózsa sérült, rózsaszál törött, jelzett, d: 9 cm
11255.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi zöld virág mintás ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:9 cm
11256.

Rufpreis:
4 000 HUF

Óherendi miniatűr nyuszi figura, jelzéssel, hibátlan, m: 2,5 cm, ritka gyűjtői darab
11257.

Rufpreis:
5 000 HUF

Óherendi miniatűr talicskát toló fiú figura, jelzéssel, hibátlan, 4,5x5 cm, ritka gyűjtői darab
11258.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF