Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2852207
11247
441
Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm
2896436
11248
441
Herend virágmintás nagy méretű pecsenyés kínáló, lecsiszolt jelzéssel, kis kopással, 41,5x31,5 cm
2904741
11249
441
Herendi Kleopátra a kígyóval, fehér mázas, jelzett, kopással, m:25 cm 2904782
11250
441
Herendi Viktória mintás váza, matricás, alján lyukkal, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
2904809
11251
441
Herend jelzéssel áttört kínáló tálca, matricás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x15,5 cm
2904819
11252
441
26000
Herendi zöld virágmintás gyertyatartó, kézzel festett, kétrészes, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm
2829600
11253
441
Óherendi zöld Apponyi mintás vázácska, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm
2829559
11254
441
Óherendi petrezselyem mintás, leveles cukortartó, jelzett, kis kopásokkal, 10x8 cm 2829555
11255
441
Herendi búzavirág mintás bonbonier, rózsa sérült, rózsaszál törött, jelzett, d: 9 cm 2857206
11256
441
Herendi zöld virág mintás ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:9 cm 2904669
11257
441
Óherendi miniatűr nyuszi figura, jelzéssel, hibátlan, m: 2,5 cm, ritka gyűjtői darab 2904653
11258
441
Óherendi miniatűr talicskát toló fiú figura, jelzéssel, hibátlan, 4,5x5 cm, ritka gyűjtői darab Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF