Porzellan

Zahl der Lose: 288

Szerelmes pár szarvason és lovon, fehér mázas fajansz, restaurált, m. 35 cm, h: 38 cm
11332.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11333.

Rufpreis:
12 000 HUF

Goebel porcelán víziló. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 18 cm
11334.

Rufpreis:
10 000 HUF
18

11335.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11336.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11337.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Alt Wien férfi és nő figura, jelzéssel, sérültek, m: 7 cm
11338.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930-1940 Villeroy & Boch süteményes tál, jelzéssel, pattanással, d: 30 cm
11339.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rudolstadt német lány papagájjal, kézzel festett, ragasztott, jelzéssel, m: 14 cm
11340.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rudolstadt jelzéssel katona figura, hiányos, szép állapotú, m: 28,5 cm
11341.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik porcelán figurális gyertyatartó, mázas és biszkvit porcelán, jelzéssel, sérült, m: 21,5 cm
11342.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm
11343.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF