Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2861481
11332
441
24000
Szerelmes pár szarvason és lovon, fehér mázas fajansz, restaurált, m. 35 cm, h: 38 cm
2817018
11333
441
2902365
11334
441
Goebel porcelán víziló. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 18 cm 2564015
11335
441
2592219
11336
441
2592222
11337
441
2903029
11338
441
Alt Wien férfi és nő figura, jelzéssel, sérültek, m: 7 cm
2903043
11339
441
cca 1930-1940 Villeroy & Boch süteményes tál, jelzéssel, pattanással, d: 30 cm 2903360
11340
441
Rudolstadt német lány papagájjal, kézzel festett, ragasztott, jelzéssel, m: 14 cm 2903374
11341
441
Rudolstadt jelzéssel katona figura, hiányos, szép állapotú, m: 28,5 cm
2903408
11342
441
Antik porcelán figurális gyertyatartó, mázas és biszkvit porcelán, jelzéssel, sérült, m: 21,5 cm 2903425
11343
441
Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF