Porzellan

Zahl der Lose: 288

Limoges porcelán hamuzó tál. Lido de Paris. matricás, jelzett, hibátlan 20x10 cm
11429.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Gésa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16 cm
11430.

Rufpreis:
4 000 HUF

11431.

Rufpreis:
1 800 HUF

Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelzett, kopott. 20,5cm
11432.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hunter angol fajansz szószos kiöntő. Máz alatti festés, jelzett, hibátlan 20 cm
11433.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Dresden miniatűr porcelán balerina pár, lekopott jelzéssel, egyik szoknyája hiányos, m: 4 cm, ritka gyűjtői darabok
11434.

Rufpreis:
1 200 HUF

Antik Japán tálka. Kézzel festett porcelán. jelzett, kis kopással XIX. sz vége. / Antique Japanese porcelain Hand painted 8x6 cm
11435.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Antik Japán szakés csésze alátéttel. Kézzel festett kerámia, hajszálrepedésekkel. XIX. sz vége. / Antique Japanese porcelain sake glass Hand painted with crack
11436.

Rufpreis:
4 000 HUF

11437.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pasca porcelán váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
11438.

Rufpreis:
2 400 HUF

11439.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes angol tányérkészlet, hiányos, klf. méretű és fajta, jelzett, apró kopásokkal lepattanásokkal.
11440.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF