Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2901452
11477
441
Drasche porcelán nyuszi. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 8 cm
2902197
11478
441
Szív alakú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
2902201
11479
441
Kagyló formájú mázas kerámia tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 20 cm
2903674
11480
441
Porcelán szenteltvíz tartó 16 cm 2902362
11481
441
Porcelán elefánt. Csehszlovák, biszkvit porcelán jelzett, kis kopással 30 cm 2902379
11482
441
Schmid porcelán tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 2902496
11483
441
2901995
11484
441
Ilmenau porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm
2901987
11485
441
Japán porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
2902741
11486
441
Kowles baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
2902194
11487
441
Kínai porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
2902736
11488
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF