Porzellan

Zahl der Lose: 288

Drasche porcelán nyuszi. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 8 cm
11477.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szív alakú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
11478.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kagyló formájú mázas kerámia tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 20 cm
11479.

Rufpreis:
2 800 HUF

Porcelán szenteltvíz tartó 16 cm
11480.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán elefánt. Csehszlovák, biszkvit porcelán jelzett, kis kopással 30 cm
11481.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Schmid porcelán tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11482.

Rufpreis:
2 400 HUF

11483.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ilmenau porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm
11484.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Japán porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
11485.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kowles baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
11486.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
11487.

Rufpreis:
3 000 HUF

11488.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF