Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750441
11453
441
Max Roesler fehér mázas porcelán fonott tál, XX. sz. eleje, jelzett, hajszálrepedésekkel, foltokkal, d: 21,5 cm
2884247
11454
441
Rosenthal négyágú gyertyatartó, porcelán, kopott, m: 20,5 cm 2868101
11455
441
Kéményseprős porcelán szív, jelzett, kopással 12x12 cm
2820168
11456
441
2881895
11457
441
Hutschenreuter szőlő szüretelési jelenetet ábrázoló porcelán dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm
2841952
11458
441
2843378
11459
441
Weimar Jutta porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott d: 32 cm 2854866
11460
441
2 db porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 4 és 7,5 cm
2731409
11461
441
2819060
11462
441
2861426
11463
441
Schierholz porcelán arató figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált m: 17 cm 2861478
11464
441
Henriot Quimper francia fajansz kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált 32x33x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF