Porzellan

Zahl der Lose: 288

Max Roesler fehér mázas porcelán fonott tál, XX. sz. eleje, jelzett, hajszálrepedésekkel, foltokkal, d: 21,5 cm
11453.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rosenthal négyágú gyertyatartó, porcelán, kopott, m: 20,5 cm
11454.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kéményseprős porcelán szív, jelzett, kopással 12x12 cm
11455.

Rufpreis:
3 000 HUF

11456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hutschenreuter szőlő szüretelési jelenetet ábrázoló porcelán dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm
11457.

Rufpreis:
2 400 HUF

11458.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weimar Jutta porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott d: 32 cm
11459.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 4 és 7,5 cm
11460.

Rufpreis:
1 800 HUF

11461.

Rufpreis:
2 000 HUF

11462.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schierholz porcelán arató figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált m: 17 cm
11463.

Rufpreis:
5 000 HUF

Henriot Quimper francia fajansz kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált 32x33x16 cm
11464.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF