Porzellan

Zahl der Lose: 288

11441.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hutschenreuter porcelán szószos kínáló. Aranyozott jelzett, kis kopással. m: 20 cm, d: 22 cm
11442.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11443.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fajansz jeges edény ón fedéllel. Matricás, jelzett, mázrepedéssel 25 cm (füllel)
11444.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aquincumi királylány és békakirályfi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőbányai Porcelángyár: Miskolctapolca fonott emlék tálka. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, d: 16 cm
11446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Haas & Czjzek Schlaggenwald fehér mázas porcelán teáskanna, szűrővel, üveg fedővel. Jelzett, a fedőn csorbával, m: 26 cm
11447.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Virágmintás kis porcelán kiöntő. Matricás, jelzés nélkül, kis kopással, m: 15 cm
11448.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jozefina két személyes mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
11449.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schlaggenwald áttört tányér. Máz alatti kék festéssel jelzett, hibátlan. 20 cm
11450.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schumann bőségszarút ábrázoló porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 14x14 cm
11451.

Rufpreis:
2 000 HUF

11452.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF