Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522261
11441
441
2872327
11442
441
Hutschenreuter porcelán szószos kínáló. Aranyozott jelzett, kis kopással. m: 20 cm, d: 22 cm
2905052
11443
441
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
2859215
11444
441
Fajansz jeges edény ón fedéllel. Matricás, jelzett, mázrepedéssel 25 cm (füllel) 2905050
11445
441
Aquincumi királylány és békakirályfi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2814191
11446
441
Kőbányai Porcelángyár: Miskolctapolca fonott emlék tálka. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, d: 16 cm
2814233
11447
441
4400
Haas & Czjzek Schlaggenwald fehér mázas porcelán teáskanna, szűrővel, üveg fedővel. Jelzett, a fedőn csorbával, m: 26 cm
2814224
11448
441
Virágmintás kis porcelán kiöntő. Matricás, jelzés nélkül, kis kopással, m: 15 cm
2844660
11449
441
Jozefina két személyes mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
2867326
11450
441
Schlaggenwald áttört tányér. Máz alatti kék festéssel jelzett, hibátlan. 20 cm 2867321
11451
441
Schumann bőségszarút ábrázoló porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 14x14 cm
2693788
11452
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF