Porzellan

Zahl der Lose: 288

Kowles baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
11489.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sárga gyűrűtartó és gyertyatartó. Jelzés nélkül, hibátlan 19 cm
11490.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910-1930 MZ Austria szószkínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, h: 20 cm
11491.

Rufpreis:
1 400 HUF

Epiag virágmintás sóbors kínáló, jelzéssel, hibátlan, h: 12,5 cm
11492.

Rufpreis:
1 200 HUF

11493.

Rufpreis:
3 000 HUF

Winterling Moszkvai olimpia porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
11494.

Rufpreis:
3 000 HUF

11495.

Rufpreis:
4 000 HUF

11496.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincum porcelán madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11cm
11497.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wilhelmsburg váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 30 cm
11498.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bakonyi erőmű porcelán kupa. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
11499.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db gyógyszertári edény: 2 db Zsolnay, egy másik jelzéssel. Tető nélkül 12, 13,5 cm
11500.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF