Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2902739
11489
441
Kowles baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
2902218
11490
441
Sárga gyűrűtartó és gyertyatartó. Jelzés nélkül, hibátlan 19 cm
2896442
11491
441
cca 1910-1930 MZ Austria szószkínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, h: 20 cm
2896443
11492
441
Epiag virágmintás sóbors kínáló, jelzéssel, hibátlan, h: 12,5 cm
2902738
11493
441
2902745
11494
441
Winterling Moszkvai olimpia porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
2773259
11495
441
Schimding váza és tányér, jelzett, matricás porcelán, m: 12cm, d: 19 cm
2773294
11496
441
Winterling Bavaria kétszemélyes reggelizőkészlet, kis kopással, jelzett.
2895936
11497
441
Aquincum porcelán madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11cm
2896293
11498
441
Wilhelmsburg váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 30 cm 2896299
11499
441
Bakonyi erőmű porcelán kupa. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
2895025
11500
441
3 db gyógyszertári edény: 2 db Zsolnay, egy másik jelzéssel. Tető nélkül 12, 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF