Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelze... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-falatozo-juhasz-a-pulijaval-kezzel-festett-kopasokkal-jelzett-m22-cm~II2852139
2852139
11246
441
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,62 EUR , 68,75 USD
Beschreibung: Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm
: nagy_andras