Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

10284.

Rufpreis:
850 000 HUF
2 303,52
2 656,25

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) Üvegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon. Framed.
10285.

Rufpreis:
1 300 000 HUF
3 523,04
4 062,50

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció vörössel (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
10286.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10287.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Balatoni kirándulók (őszi táj). Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 80x100 cm.
10288.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Fejér Csaba (1936-2002): Csendélet ecsetekkel. Olaj, farost, jelezve balra lent. 35x68 cm Üvegezett fakeretben. / oil on wood fibre, signed lower left, framed.
10289.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Tóth Menyhért (1904-1980): Pulyka. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 42x30 cm. / oil on board, signed, framed
10290.

Rufpreis:
900 000 HUF
2 439,02
2 812,50

10291.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

10292.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
10293.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10294.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

feLugossy László (1947-): Ugyanaz a Mások, 2015. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 100x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
10296.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF