Pauer Gyula (1941-2012): Két plasztikus kép I., 1996. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent: Pauer 96. Hátoldalon címkén is jelzett: Pauer és Pauer Stúdió pecsét. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html 70x70 cm. Apró foltokkal. / Acrylic on canvas, signed lower right, with artist's stamp on the reverse. 70×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html. Slightly stained.
Gyémánt László (1935-): Női portré. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Üvegezett keretben, 23×15 cm. / László Gyémánt (1935-): Portrait. Oil on board, signed. Framed with glass, 23×15 cm
Ottó László (1966-): Festmény (1), 2006. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. 80×80 cm. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
Hencze Tamás (1938-2018): Struktúrák (cím nélkül), 1970-es évek. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. 47x34 cm. Üvegezett keretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Structures (untitled). Oil on board, signed, 47x34 cm. Framed.
Kozma István (1937-2020): Kompozíció aktok (Nagybányai akt). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal, 94×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Nude (in Baia Mare). Oil on board, signed lower right, on the reverse with the artist's autograph description. 94×70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).
Paál Albert (1895-1968): Nagybányai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva: Sümegi György: Dokumentumok Paál László és Paál Albert festőművészek munkásságáról. Bp., 2024, Könyvpont, 66. o. Dekoratív fakeretben, 120×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Albert Paál (1895-1968): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed lower right. Reproduced in the book: Sümegi György: Dokumentumok Paál László és Paál Albert festőművészek munkásságáról. Budapest, 2024, Könyvpont, page 66. Framed 120×100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.