Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Csillag és hold (cím nélkül). Olaj, farost. Hátoldalán jelzett ás Bada Zoltán igazolásával. Sérült. 49x49 cm.
10297.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Pauer Gyula (1941-2012): Két plasztikus kép I., 1996. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent: Pauer 96. Hátoldalon címkén is jelzett: Pauer és Pauer Stúdió pecsét. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html 70x70 cm. Apró foltokkal. / Acrylic on canvas, signed lower right, with artist's stamp on the reverse. 70×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html. Slightly stained.
10298.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00
20

Haraszty István (1934-2022): Sziporkák, 2006. Akril, farost, jelzett a hátoldalán, keretben, 80×60 cm.
10299.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Deim Pál (1932-2016): Alkonyat. Tempera, karton, papírra kasírozva, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Üvegezett fakeretben, 35×49,5 cm. / tempera on paper, signed, framed
10300.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

Gyémánt László (1935-): Női portré. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Üvegezett keretben, 23×15 cm. / László Gyémánt (1935-): Portrait. Oil on board, signed. Framed with glass, 23×15 cm
10301.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Schéner Mihály (1923-2009): Huszár Ő, meg én. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Schéner Mihály autográf feliratával, fakeretben, 60×80 cm.
10302.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Ottó László (1966-): Festmény (1), 2006. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. 80×80 cm. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
10303.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

Hencze Tamás (1938-2018): Struktúrák (cím nélkül), 1970-es évek. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. 47x34 cm. Üvegezett keretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Structures (untitled). Oil on board, signed, 47x34 cm. Framed.
10304.

Rufpreis:
750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

10305.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

Deim Pál (1932-2016): Köztéri plasztika terv, 1971. Tus, papír, jelezve jobbra lent: "Édeskének tisztelettel, Deim Pál, 1971 szept 8, Villány". Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére szóló ajándékozási sorokkal! Hátoldalán Deim Pál autográf feliratával. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Lapon halvány folttal. Üvegezett keretben, 34×44 cm. / ink on paper, signed, with Pál Deim"s autograph dediccation. framed
10306.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Kozma István (1937-2020): Kompozíció aktok (Nagybányai akt). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal, 94×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Nude (in Baia Mare). Oil on board, signed lower right, on the reverse with the artist's autograph description. 94×70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).
10307.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10308.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF