Tétel

Rufpreis:

180 000 HUF

Beschreibung:

Kozma István (1937-2020): Kompozíció aktok (Nagybányai akt). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal, 94×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Nude (in Baia Mare). Oil on board, signed lower right, on the reverse with the artist's autograph description. 94×70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras