Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

Konok Tamás (1930-2020): 6 db lapból álló mappa, 1991. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott 22/40. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! 28×28 cm
10272.

Rufpreis:
750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

Zalavári József (1955-): Colour dialog II., 2020 Alumínium eloxal. Jelzett a hátoldalán. 52x51 cm. / aluminium eloxal, signed on the reverse
10273.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Nádler István (1938-): Nyomok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Jelzett. Számozott: 3/30. 49x68,5 cm. Paszpartuban. Mindössze 30 példányban készült gyűjtői ritkaság! / István Nádler (1938-): Traces, 1982. Serigraphy on paper, signed, numbered: 3/30, in passepartout. 49x68,5 cm.
10274.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

10275.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

feLugossy László (1947-): Kódnélküli kép, 2014. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
10276.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Vasarely maszk, 2008-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 50×66 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
10277.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10278.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

Maurer Dóra (1937-): B 12, 1971. Akvatinta, mezzotinto, papír. Jelzett. 47x25 cm. Paszpartuban. Párdarabja reprodukálva: Maurer Dóra grafikai munkássága 1957-1981 - Nyomhagyás / nyomtatás, 144. Bp., 2017, Magyar Képzőművészeti Egyetem 47x25 cm / Dóra Maurer (1937-): B 12, 1971. Aquatint and mezzotint on paper, signed, in passepartout. 47x25 cm.
10279.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

Hetey Katalin (1924-2010), 6 db grafika: Geometrikus kompozíciók. Szitanyomat, papír. Mindegyik Jelzett. Mindegyik számozott (1/40). Lapméret: 54x43 cm. Készült a Vasarely Múzeum grafikai műhelyében, 1992-ben. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan, becses gyűjtői ritkaság. A 40 számozott példány közül az első példányok! / 6 serigraphies on paper, all signed, all numbered (1/40). Sheet size: 54x43 cm. In original folder and with original text.
10280.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Kondor Béla (1931-1972): Bukás. Tus, toll, papír, jelezve jobbra középen lent. Üvegezett fakeretben. 13,5x18,5 cm.
10281.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75
22

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Akril, fa, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 55×46 cm.
10282.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Misch Ádám (1935-1995): Nyáron. Olaj, kréta, ceruza, farost, jelezve középen lent (Misch), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. Reprodukálva: Matzon Ákos, Korb Angéla (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. 38. oldal. 70×50 cm. Kiállítva: Misch Ádám emlékkiállítás, 2020, Magyarországi Németek Háza, Budapest. Fakeretben. / Ádám Misch (1935-1995): Summertime. Oil, chalk, pencil on wood fiber, signed (Misch), with Képcsarnok Company label on the reverse. Reproduced in the book: Ákos Matzon, Angéla Korb (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. Page 38. Exhibited: Adam Misch memorial exhibition, 2020, Budapest. 70×50 cm. Framed
10283.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF