Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

10309.

Rufpreis:
1 400 000 HUF
3 794,04
4 375,00

Sztelek Norbert (1884-1956): Nagysomkúti kőkereszt.  Pasztell, papír, jelezve balra lent, 29 x 29 cm. Keretben.
10310.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Faragó Márton (1880-1956): Balatoni táj, 1935. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 36×51 cm. / oil on canvas, signed lower right
10311.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10312.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

Csordák Lajos (1864-1937): Libás udvar. Olaj, falemez. Jelzett. Néhány repedéssel a mázon. Dekoratív keretben, 50x60 cm. / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák, 1864-1937): Yard with geese. Oil on wood, signed, with very slight surface wear, framed. 50x60 cm
10313.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
11

Vaszary János (1867-1939): Szobor. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel. Üvegezett fakeretben, 19x14 cm. / János Vaszary (1867-1939): Statue. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps, framed
10314.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Mednyánszky László, báró (1852-1919): Hegyi patak. Olaj, fa, j.j.l.: Mednyánszky, hátoldalán MNG bírálati szám: 2007/979, restaurált. Fakeretben. 26,5x35,5 cm. Az MNG bírálat szerint "Mednyánszky László jelzett olajvázlata. / oil on wood, signed lower right, restored, with Hungarian National Gallery jury no. 2007/979 on the reverse, restored framed, 26,5x35,5 cm. According to the Hungarian National Gallery jury "László Mednyánszky's signed study."
10315.

Rufpreis:
900 000 HUF
2 439,02
2 812,50

Gulácsy Lajos (1882-1932): Jelenet. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent: Gulácsy. 9x14,5 cm. Proveniencia: Vásárlás a budapesti Piktúra Galériában. Üvegezett keretben / pencil on paper, signed, framed
10316.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Tipary Dezső (1887-1967): Dunapart, háttérben Esztergom, 1925. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben. 46,5x59,5 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Banks of the Danube, with Esztergom in the background. Pastell on paper, signed. Framed, 46,5x59,5 cm
10317.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
10

Kató Kálmán (1876-1946): Budapesti panoráma a Lánchíddal. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben, 50×67,5 cm / oil on wood, signed, framed
10318.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Kincskeresők, 1921. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38x26,5 cm / ink on paper, signed lower right, framed
10319.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Czóbel Béla (1883-1976): Nagyvárosi forgatag. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent: Czóbel. Proveniencia: Papp János, a Vakok Iskolájának helyettes igazgatójának gyűjteményéből. Mellékelve egy Czóbel Béla által Papp Jánosnak küldött képeslap. 30x23,5 cm. Paszpartuban.
10320.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF