Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Festő és aktmodellek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. 74x90,5 cm. Fakeretben. A tétel utolsó két fotója a festményt egy 1960-as években készült fényképen mutatja a háttérben. / oil on canvas, signed lower right, restored, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
K. Spányi Béla (1852-1914): Holdfényes táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Spányi Béla. Hátoldalán Spányi Béla hagyatéki bélyegzőkkel a vásznon és a vakrámán. Restaurált. 59,5x74,5 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed lower right, with estate stamp on the reverse, restored, framed
Csordák Lajos (1864-1937): Libás udvar. Olaj, falemez. Jelzett. Néhány repedéssel a mázon. Dekoratív keretben, 50x60 cm. / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák, 1864-1937): Yard with geese. Oil on wood, signed, with very slight surface wear, framed. 50x60 cm
Vaszary János (1867-1939): Szobor. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel. Üvegezett fakeretben, 19x14 cm. / János Vaszary (1867-1939): Statue. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps, framed
Mednyánszky László, báró (1852-1919): Hegyi patak. Olaj, fa, j.j.l.: Mednyánszky, hátoldalán MNG bírálati szám: 2007/979, restaurált. Fakeretben. 26,5x35,5 cm. Az MNG bírálat szerint "Mednyánszky László jelzett olajvázlata. / oil on wood, signed lower right, restored, with Hungarian National Gallery jury no. 2007/979 on the reverse, restored framed, 26,5x35,5 cm. According to the Hungarian National Gallery jury "László Mednyánszky's signed study."
Tipary Dezső (1887-1967): Dunapart, háttérben Esztergom, 1925. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben. 46,5x59,5 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Banks of the Danube, with Esztergom in the background. Pastell on paper, signed. Framed, 46,5x59,5 cm
Kató Kálmán (1876-1946): Budapesti panoráma a Lánchíddal. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben, 50×67,5 cm / oil on wood, signed, framed
Czóbel Béla (1883-1976): Nagyvárosi forgatag. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent: Czóbel. Proveniencia: Papp János, a Vakok Iskolájának helyettes igazgatójának gyűjteményéből. Mellékelve egy Czóbel Béla által Papp Jánosnak küldött képeslap. 30x23,5 cm. Paszpartuban.