Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

Kernstok Károly (1873-1940): Vízparton ülő nő/Tájkép merengő nővel. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent: KK. Hátoldalán Balassa Bálint Múzeum, Esztergomi magángyűjtők kiállítása, 1961 raglapjával és egy további címkével. Üvegezett fakeretben. 27,5x23 cm/ watercolour on paper, signed, with exhibition label from 1961 on the reverse, framed. 27,5x23 cm
10321.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
17

Csortos-Elek József (1875-?): Art deco hölgy, 1932. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 100×70,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10322.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

10323.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

10324.

Rufpreis:
750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

10325.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

cca 1819 várkonyi gróf báró Üchtritz (Amade) Emil (1808-1886) a Branyiszkói csata hősének, Görgey ezredesének fiatalkori portréja 11 éves korában. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. XIX. sz.bőr utazó keretben 21x17 cm, 20x23 cm Keret kissé sérült.
10326.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kass János (1927-2010): össz. 23 db rajz. Klf. technikák, papír, 19 db jelzett, néhány kevés kivételével 1955-70 közötti datálással, többségében papírra vagy kartonra ragasztva. 17x7,5 és 41,5x30,5 cm közötti méretekben. A tételhez tartozik 2 db fotó, egy Kass Jánosnak küldött képeslap valamint néhány Kass János katalógustöredék. Korai munkák az életműből, közte egy absztrakt gyűjtői ritkasággal 1959-ből! Néhány kevés lap kissé sérült.
10327.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Neuberger István (1953-): "Biciklis kép" II., 2001. Akril, farost. Jelezve jobbra lent: Neuberger 2001. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 54x79,5 cm / István Neuberger (1953-): Bycicle riders. Acrylic on wood fiber, Signed lower right: Neuberger 2001. With description on a label on the reverse. Framed. 54x79,5 cm.
10328.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Klimó Károly (1936-): Narancsok és sárgák (cím nélkül), 2011. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. 98x127 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Károly Klimó (1936-): Oranges and yellows (untitled), 2011. Oil on wood, signed lower right. Framed. 98x127 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10329.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

10330.

Rufpreis:
1 200 000 HUF
3 252,03
3 750,00

Szikora Tamás (1943-2012): Doboz, 1997. Olaj, ceruza, kollázs, fa, jelezve jobbra lent. 72x42 cm.
10331.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Gulyás Dénes (1927-2003): Mona Lisa elvesztette mosolyát (cím nélkül), 1977. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x175 cm. A festő egyik főműve! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!/ Dénes Gulyás (1927-2003): Mona Lisa lost her smile (untitled), 1977. Oil on wood fibre, signed lower right. Framed. 80x175 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10332.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF