Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

Márkus Károly (1934-): Falusi madonna. Kalapált réz, fa keretben. Jelzett j.j., 101x75 cm. /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
10230.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Lepkefogó. Patinázott bronz, jelzett, sérült márvány talapzaton 30,5 cm.
10231.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kerényi Jenő (1908-1975): Színészet. 1967, bronz kisplasztika, talpon jelzett: KJ, m: 34 cm. Reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő (Glória Kiadó, Budapest, 2010), 186. old., 344. kép
10232.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

10233.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Alexander Archipenko (1887 - 1964): Fésülködő nő. Patinázott bronz, 1915-ös eredeti datálással, vélhetően későbbi öntés, jelzett, márvány talapzaton, m: 33 cm.
10234.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
23

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Fürdőző nő. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, 1/9 darabszám megjelöléssel, minimális kopottsággal, m: 34,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10235.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Vintage Omega férfi karóra, ritka fekete számlappal, jelzett számlap, jelzett tok, jelzett szerkezet. Működőképes, bőr szíjjal d: 32 mm
10236.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-68 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez . Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban szervíz igazolással. 163358 240x200x170 mm
10237.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

Fehér László (1953-): Hídnál, 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX./X. számozással. 77x56 cm. / László Fehér (1953-): At the bridge, 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. IX./X., 77x56 cm.
10256.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
21

Pinczehelyi Sándor (1946-): Szélkiáltó, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/25), Pinczehelyi Sándor autográf ajándékozási soraival 1986-ból. Mindössze 25 példányban készült sokszorosított grafika a művész PFZ (piros, fehér, zöld) korszakából! 45,5x65 cm. Lapszéli kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel./ serigraphy on paper, signed, numbered (5/25), with autograph dedication by the artist.
10257.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kelemen Károly (1948-2024): Mick Jagger, 1976. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Számozott (7/10). 49x64 cm. Mindössze 10 példányban készült, rendkívül ritka pop art gyűjtői darab! / Kelemen Károly (1948): Mick Jagger, 1976. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered (7/10). 49x64 cm. Very rare pop art collector's item!
10258.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

10259.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF