Kerényi Jenő (1908-1975): Színészet. 1967, bronz kisplasztika, talpon jelzett: KJ, m: 34 cm. Reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő (Glória Kiadó, Budapest, 2010), 186. old., 344. kép
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Fürdőző nő. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, 1/9 darabszám megjelöléssel, minimális kopottsággal, m: 34,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-68 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez . Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban szervíz igazolással. 163358 240x200x170 mm
Fehér László (1953-): Hídnál, 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX./X. számozással. 77x56 cm. / László Fehér (1953-): At the bridge, 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. IX./X., 77x56 cm.
Pinczehelyi Sándor (1946-): Szélkiáltó, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/25), Pinczehelyi Sándor autográf ajándékozási soraival 1986-ból. Mindössze 25 példányban készült sokszorosított grafika a művész PFZ (piros, fehér, zöld) korszakából! 45,5x65 cm. Lapszéli kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel./ serigraphy on paper, signed, numbered (5/25), with autograph dedication by the artist.
Kelemen Károly (1948-2024): Mick Jagger, 1976. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Számozott (7/10). 49x64 cm. Mindössze 10 példányban készült, rendkívül ritka pop art gyűjtői darab! / Kelemen Károly (1948): Mick Jagger, 1976. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered (7/10). 49x64 cm. Very rare pop art collector's item!