Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

Arany (Au) 14K gyűrű gyémántokkal, 7 db 0,2 ct gyémánttal, jelzett, m: 58, br: 3,74 g
10192.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Gádor István (1891-1984): Geometrikus falikép. 1970 körül. Mázas samottos kőagyag plakett, mázba foglalt, geometrikus elemeket képező réz szál, üvegmassza és vas hengerszelet díszítéssel. Minimális kopással, a samottos anyag jellegéből, illetve az alkotói anyagformálásból adódó esztétikai hibával, 40x20 cm.
10193.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50
13

10194.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Gorka Lívia (1925 - 2011): Dísztál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm, m: 8 cm  ///  Művészetének forrása a természet, jellemző tárgyai a nagyméretű, aszimmetrikus edények, az idolok, halak, madarak, kövek. A korongolás előtti ősi agyagalakítást követte. Egyedi tárgyakat hozott létre, szeretett sorozatban, tárgycsoportban gondolkozni.
10195.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bod Éva (1924-2004): Tengerkék padlóváza. Feketén pöttyözött élénk kék mázas kerámia. Jelzett, szájánál kis pattanással, alján repedésvonallal, összességében jó állapotban, m: 52 cm
10196.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Gorka Lívia (1925-2011): Dísztál. Geometrikus mázazással fedett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, 29x29 cm
10197.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10198.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

5 darab emlékpohár. cca 1850, Parád, bíborpácolt, zománcfestett üveg, "Emlékül", "Éljen a haza" feliratokkal és címerábrázolással. Kopással, pattogzással, javítással, m: 9-19 cm
10199.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

ún. Vexír üveg. cca 18. sz. vége, zöld hutaüveg, hibátlan, m: 18,5 cm
10200.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tsongkhapa. Nepál, XX. sz. eleje, aranyozott bronz, hiányos, m: 10 cm
10201.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
10

Sákjamuni Buddha. Tibet, 19. sz vége, aranyozott rézlemez, sérült, hiányos, m: 26 cm
10202.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
26

Cives Academiae Lugduno Batavae - A leideni egyetem nagy méretű réz pecsétnyomója XIX. sz. / Large copper seal maker of the University of Leiden 19th century d: 57 mm, m: 15 cm
10203.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF