Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

Ikon - Nagy Deészisz. Orosz ikonfestő, 18. sz. vége - 19. sz. első fele, tojástempera, fa, sérüléssel, hiánnyal, 31,5x27,5 cm
10204.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10206.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10207.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
16

Fali téka. Harta, 1884. Festett, faragott fenyőfa két fiókkal, tulajdonosi felirattal: "Konrad Leitert / Maria Reiber". Oldalán és elszórtan festett olasz korsó és belőle kinövő olasz virágfüzér motívumok, pakolórész sarkainál jellegzetes kétszínű négyzet díszítéssel. Elszórtan kisebb restaurálással, sérüléssel, anyagelengedéssel, cca 90x75x23 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10208.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
10

Fajka János (1935): Párok, mesealakok. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Motivart címkéjével, fakeretben. Tetején enyhén foltos. 59×39 cm
10209.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Mamluk váza. Szíria, 19. sz. vége, bronz, ezüst (Ag), réz, m: 22,5 cm
10210.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 51 cm
10211.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ortodox tömjénfüstölő. cca XV-XVI. sz., Szerbia / Románia. Aranyozott fém, részben ezüst (Ag) szerelékkel, borostyán berakásokkal, jelzés nélkül, sérült. Többek között a Keresztre feszítés jelenetével, Oransszal, Szent György, Szent Péter és Szent Pál, Szűz Mária megjelenítésével díszítve, füstölő m:cca 15 cm, teljes hossza lánccal cca 75 cm
10212.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

1889 Izraelita Nőegylet Bálja a Vigadóban, díszes táncrend, ceruzával, szép állapotban, 20x10 cm. / Dance card from Jewish Women's Association Ball, in good condition, 20x10 cm
10213.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Geneve 14K arany (Au) kvarc karóra, 14k arany szíjjal. jelzett, hibátlan számlappal, elem nélkül 30x25 mm, br: 55,4 g.
10214.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

Carillon negyedütős, kronográfos zsebóra 14K arany (Au) fedeles zsebóra, jelzett arany porvédő, működő, gyönyörű állapotban. d: 55 mm br 121 g. / Carillon quarter repeater chronograph pocket watch 14K gold (Au) cover pocket watch, marked gold dust cover, working, beautiful condition. d: 55 mm br 121 g
10215.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 168,02
2 500,00

Torziós ingás asztali óra. Türkiz színű zománc számlappal, zománcozott ingasúllyal. Számlap hibátlan, súly egyik golyóján lepattanás, eredeti formába fújt üveg búra, lepattanásokkal m:31 cm. Nem működik.
10216.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF