Kunst, Varia Saalauktion

Zahl der Lose: 232

Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983): Continuo, 1966  olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Freytag 66 Continuo, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2.-25. 130 X 90 cm Minimális felületi sérüléssel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10260.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Kondor Béla (1931-1972): Ülő alak és angyal. Toll, papír jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 14x9,5 cm.
10261.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10262.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 22×17 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
10263.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Győrffy Sándor (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 116. oldal. 60×50 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata (The Moment of silence). Festmények (Paintings) 1987-2013, page 116. 60x50 cm.
10264.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ifj. Guti József Soma (1946-): Pihenő gladiátorok, 1986. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 55x70 cm.
10265.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. Mácsai István életművének egy korai, színekben pompázó, kimagasló kvalitású alkotása, feltehetően az 1950-es évek végéről. Gyönyörű gyűjtői darab! / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed, 60×80 cm
10266.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Maurer Dóra (1937-): TV-nézők. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Haraszty Gyűjtemény, üvegezett keretben. 17x21,5 cm.
10267.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Gellér B. István (1946-2018), 2 db mű: Gesztusok, 1969. Monotípia, papír, mindkettő jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 29x20,5 cm.
10268.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Europe's art climatic, 1986. Vegyes technika, kollázs, applikáció, karton. Jelezve jobbra középen lent: SR 1986. Plexi tárlóban. Egyik applikáció kissé elvált. 60x80 cm/ mixed technique on board, signed
10269.

Rufpreis:
950 000 HUF
2 574,53
2 968,75

10270.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

10271.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF