Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983): Continuo, 1966 olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Freytag 66 Continuo, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2.-25. 130 X 90 cm Minimális felületi sérüléssel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 22×17 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
Győrffy Sándor (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 116. oldal. 60×50 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata (The Moment of silence). Festmények (Paintings) 1987-2013, page 116. 60x50 cm.
Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. Mácsai István életművének egy korai, színekben pompázó, kimagasló kvalitású alkotása, feltehetően az 1950-es évek végéről. Gyönyörű gyűjtői darab! / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed, 60×80 cm
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Europe's art climatic, 1986. Vegyes technika, kollázs, applikáció, karton. Jelezve jobbra középen lent: SR 1986. Plexi tárlóban. Egyik applikáció kissé elvált. 60x80 cm/ mixed technique on board, signed