150 000 HUF
406,50 EUR, 468,75 USD
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.