850 000 HUF
2 303,52 EUR, 2 656,25 USD
Bartl József (1932-2013): Jelek és fejek. Akril, farost, jelezve jobbra lent: Bartl 89. Hátoldalán autográf felirattal: Bartl 89, Jelek és fejek. Fakeretben. 30x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!/ acrylic on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed. 30x100 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE