Fejér Csaba (1936-2002): Csendélet ecsetekkel. Olaj, farost, jelezve b... https://www.darabanth.com/de/42-Gross-Auktion/42.1/Andere-Sammelgebiete-Live/Kunst-Varia-Saalauktion~17539/Fejer-Csaba-1936-2002-Csendelet-ecsetekkel-Olaj-farost-jelezve-balra-lent-35x68-cm~II3096761
3096761
10289
42
130000
Art, collectibles floor auction items
Beschreibung: Fejér Csaba (1936-2002): Csendélet ecsetekkel. Olaj, farost, jelezve balra lent. 35x68 cm Üvegezett fakeretben. / oil on wood fibre, signed lower left, framed.
: nagy_andras