Porzellan

Zahl der Lose: 260

Porcelán falikép, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, néhány kisebb karcolással. Dekoratív, kissé kopott réz veretes fa keretben. 31,5x19 cm
11192.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cauldon BWM & Co. Pergolesi angol porcelán tányér, XX. sz. eleje. Levonóképes, jelzett (Hüttl Tivadar porcelán-nagykereskedő), kopással, sérülésekkel, restaurálandó. d: 24,5 cm
11193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi mokkás csésze aljjal, matricás, jelzett, kis kopással
11194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kőbányai porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x6x4,5 cm
11195.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán kislány szívecskével, fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 10,5x8,5 cm
11196.

Rufpreis:
1 600 HUF

11197.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay kék mintás kancsó, mázas keménycserép. Jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kopásnyomokkal, alján apró lepattanással, m: 15 cm
11198.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Hordó formájú antik fajansz edény. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopásokkal, mázrepedésekkel, sérült, m: 16,5 cm, d: 13,5 cm
11199.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

11200.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
11201.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
11202.

Rufpreis:
1 200 HUF

Moritz Zdekauer 9 személyes porcelán étkészlet + 9 db lapos tányérral. Komplett, sok tállal, kézzel festett, jelzett, két darabon kisebb hibával: kis szószos teteje javított, egyik lapos tányéron mázrepedés. Összességében szép állapotú készlet.
11203.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF