Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2423119
11192
398
Porcelán falikép, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, néhány kisebb karcolással. Dekoratív, kissé kopott réz veretes fa keretben. 31,5x19 cm 2423098
11193
398
Cauldon BWM & Co. Pergolesi angol porcelán tányér, XX. sz. eleje. Levonóképes, jelzett (Hüttl Tivadar porcelán-nagykereskedő), kopással, sérülésekkel, restaurálandó. d: 24,5 cm 2423079
11194
398
Hollóházi mokkás csésze aljjal, matricás, jelzett, kis kopással 2423075
11195
398
Kőbányai porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x6x4,5 cm
2423071
11196
398
Porcelán kislány szívecskével, fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 10,5x8,5 cm
2393761
11197
398
2425530
11198
398
Zsolnay kék mintás kancsó, mázas keménycserép. Jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kopásnyomokkal, alján apró lepattanással, m: 15 cm 2425542
11199
398
Hordó formájú antik fajansz edény. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopásokkal, mázrepedésekkel, sérült, m: 16,5 cm, d: 13,5 cm 2425572
11200
398
2409203
11201
398
Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm 2363577
11202
398
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
2382037
11203
398
40000
Moritz Zdekauer 9 személyes porcelán étkészlet + 9 db lapos tányérral. Komplett, sok tállal, kézzel festett, jelzett, két darabon kisebb hibával: kis szószos teteje javított, egyik lapos tányéron mázrepedés. Összességében szép állapotú készlet. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF