Porzellan

Zahl der Lose: 260

Gránit porcelán dísztányér huszár festéssel Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 23 cm
11265.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Régi Hollóházi porcelán dísztányér Emlék festéssel Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal d: 23 cm
11266.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum porcelán fiú nyúllal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
11267.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gránit porcelán bögre Tiszafüredi emlék festéssel. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal 9 cm
11268.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11269.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
11270.

Rufpreis:
3 000 HUF

Regent Crown porcelán tálka, matricás virágos díszítéssel, áttört palásttal, fonatos arany kontúr díszítéssel, jelzett d: 16 cm
11271.

Rufpreis:
1 600 HUF

Chodziez 3 ágú asztali gyertyatartó, porcelán, matrica, rózsás díszítéssel, kopott, jelzett, m: 15 cm
11272.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11273.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Oscar Schlegelmilch porcelán dísztálka, matricás virág díszítménnyel, aranyozott széllel, apró csorba, jelzett d: 16 cm
11274.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cseh kobaltkék aranyozott porcelán tányér, matricás, mitológiai jelenettel, kopott, máz repedéssel, jelzett, d: 16,5 cm
11275.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi Viktória mintás tálka, porcelán, kézzel festett, erősen kopott, jelzett, d: 10x7,5x1,5 cm
11276.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF