Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2430358
11265
398
Gránit porcelán dísztányér huszár festéssel Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 23 cm 2430361
11266
398
Régi Hollóházi porcelán dísztányér Emlék festéssel Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal d: 23 cm
2430364
11267
398
Aquincum porcelán fiú nyúllal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
2430370
11268
398
Gránit porcelán bögre Tiszafüredi emlék festéssel. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal 9 cm 2430374
11269
398
2200
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2430377
11270
398
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm 2431668
11271
398
Regent Crown porcelán tálka, matricás virágos díszítéssel, áttört palásttal, fonatos arany kontúr díszítéssel, jelzett d: 16 cm
2431674
11272
398
Chodziez 3 ágú asztali gyertyatartó, porcelán, matrica, rózsás díszítéssel, kopott, jelzett, m: 15 cm
2431679
11273
398
3200
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2431686
11274
398
Oscar Schlegelmilch porcelán dísztálka, matricás virág díszítménnyel, aranyozott széllel, apró csorba, jelzett d: 16 cm 2431701
11275
398
Cseh kobaltkék aranyozott porcelán tányér, matricás, mitológiai jelenettel, kopott, máz repedéssel, jelzett, d: 16,5 cm 2431716
11276
398
Herendi Viktória mintás tálka, porcelán, kézzel festett, erősen kopott, jelzett, d: 10x7,5x1,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF