Porzellan

Zahl der Lose: 260

Hollóházi virágmintás porcelán bonbonniere, kopott, jelzett d: 7 cm
11277.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche Budapest porcelán bonbonniere, kontúrmatricás, korának megfelelő állapotban, jelzett d: 7 cm
11278.

Rufpreis:
1 800 HUF

Urnaváza, kézzel festett, aranyozott porcelán, virág és chinoiserie díszítéssel, jelzetlen, hajszál repedéssel. m: 37 cm
11279.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Zsolnay porcelán virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11280.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán butykos, matricás, jelzett, sérült, m: 11 cm
11281.

Rufpreis:
800 HUF
10

6 db porcelán teáscsésze, 4 db csészealj, 1 db neorokokó vázácska, matricás aranyozott, apró csorbákkal és kopásokkal. A csészék jelzettek: Czechoslovakia. Csésze d: 9,5 cm, alj d:15,5 cm, vázácska m: 12 cm
11282.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rosenthal kávéscsésze aljával (5db), kobaltkék, kopott aranyozással, jelzett, m: 7 cm, d: 11 cm
11283.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm, d: 25 cm
11284.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay porcelán pillangó mintás Falióra. Kézzel festett, jelzett (Sorbán Józsefné), hibátlan. d: 26 cm
11285.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay porcelán pillangó mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 20 cm, m: 17 cm
11286.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
13

Neorokokó porcelán figura - Enyelgés, kézzel festett, német, jó állapotú, jelzett: Lippelsdorf, m: 17,5 cm
11287.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Haas & Czjzek Schlaggenwald csehszlovák porcelán süteményes készlet, matricás virágos díszítménnyel, arany széllel, kopott, kisebb mázrepedésekkel. Jelzett, süteményes tál d: 27 cm, süteményes tányérok d: 19 cm
11288.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF