Porzellan

Zahl der Lose: 260

Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 11x11 cm
11301.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi art deco kutya figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 10x6 cm
11302.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 14,5 cm
11303.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Hollóházi porcelán harmonikás kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 14,5 cm
11304.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi cipőfűző óvodás fiú és kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm, 10 cm
11305.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
11306.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17x11 cm
11307.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi nagy méretű váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 37 cm
11308.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Hollóházi porcelán váza máz alatti kék virág díszítéssel, jelzett minimális lepattanással az alján m:17 cm
11309.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
11310.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

Wallendorf virágmintás porcelán bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm
11311.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kungälus Kyrka porcelán tányér, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
11312.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF