Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2429152
11289
398
Historizáló porcelán kosárka. Matricás, jelzett, aranyozott, hibátlan. 14x9 cm 2431704
11290
398
Tillowitz Epos porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopáwsnyomokkal, d: 16 cm, m: 4 cm 2431712
11291
398
Herendi Rothschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, alján repedéssel, m: 23 cm 2431728
11292
398
Hollóházi porcelán paprikát fűző nő, fehér mázas, jelzés nélkül, formaszámmal, tarkóján (gyári?) repedéssel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
2431735
11293
398
Herendi virág mintás porcelán tányér, kosaras peremmel, kézzel festett, jelzett, felső peremén sérüléssel, kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
2428849
11294
398
Tork porcelán olivabogyós tál, 6 db hozzá tartozó fém villával, eredeti dobozában. Matricás, hibátlan, 41x5x3 cm 2428851
11295
398
Masszív, öntött réz falikar párban 26 cm 2428950
11296
398
Zsolnay karikázó kisfiú a kutyával, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), h: 19 cm, m:18 cm 2428972
11297
398
Hollóházi fuvolás, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14cm 2428966
11298
398
Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kéz letört m 20 cm, h 19 cm 2428983
11299
398
Hollóházi retro mokkás készlet. Matricás, jelzett, kis mázhibákkal
2428991
11300
398
Herendi Viktória mintás tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF