Porzellan

Zahl der Lose: 260

Historizáló porcelán kosárka. Matricás, jelzett, aranyozott, hibátlan. 14x9 cm
11289.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tillowitz Epos porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopáwsnyomokkal, d: 16 cm, m: 4 cm
11290.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi Rothschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, alján repedéssel, m: 23 cm
11291.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Hollóházi porcelán paprikát fűző nő, fehér mázas, jelzés nélkül, formaszámmal, tarkóján (gyári?) repedéssel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11292.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virág mintás porcelán tányér, kosaras peremmel, kézzel festett, jelzett, felső peremén sérüléssel, kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
11293.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tork porcelán olivabogyós tál, 6 db hozzá tartozó fém villával, eredeti dobozában. Matricás, hibátlan, 41x5x3 cm
11294.

Rufpreis:
3 000 HUF

Masszív, öntött réz falikar párban 26 cm
11295.

Rufpreis:
5 000 HUF

11296.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi fuvolás, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14cm
11297.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kéz letört m 20 cm, h 19 cm
11298.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi retro mokkás készlet. Matricás, jelzett, kis mázhibákkal
11299.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm
11300.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF