Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2392513
11216
398
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
2430898
11217
398
Aquincum porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
2430900
11218
398
Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
2431040
11219
398
Herendi csizmadia inas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2428192
11220
398
Cmielów lengyel retró porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2428160
11221
398
8 db román porcelán figura, vegyes jelzésekkel, sérülésekkel
2428352
11222
398
Josef Steidl Znaim porcelán dísztányér, plasztikus virágmintával, kézzel festett, jelzett, kisebb kopással, d: 23 cm 2428299
11223
398
Hollóházi virágmintás porcelán bonbonniere és tálka, matricásak, jelzettek, a bonbonniere apró kopással, 7,5x9x4 cm és 15x8,5 cm 2428292
11224
398
Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, a fülei javítottak, 9x6 cm 2428286
11225
398
Zsolnay porcelán bonbonniere és tálka, kézzel festettek, jelzettek, a tálkán kisebb kopások, 7x7x4 cm és 8x12 cm 2430586
11226
398
Drasche kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 8,5 cm 2430587
11227
398
Zsolnay porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzett, kopással 12x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF