Porzellan

Zahl der Lose: 260

Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11216.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11217.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11218.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi csizmadia inas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11219.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cmielów lengyel retró porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11220.

Rufpreis:
3 000 HUF
28

8 db román porcelán figura, vegyes jelzésekkel, sérülésekkel
11221.

Rufpreis:
10 000 HUF

Josef Steidl Znaim porcelán dísztányér, plasztikus virágmintával, kézzel festett, jelzett, kisebb kopással, d: 23 cm
11222.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Hollóházi virágmintás porcelán bonbonniere és tálka, matricásak, jelzettek, a bonbonniere apró kopással, 7,5x9x4 cm és 15x8,5 cm
11223.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, a fülei javítottak, 9x6 cm
11224.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay porcelán bonbonniere és tálka, kézzel festettek, jelzettek, a tálkán kisebb kopások, 7x7x4 cm és 8x12 cm
11225.

Rufpreis:
1 800 HUF

Drasche kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 8,5 cm
11226.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzett, kopással 12x9 cm
11227.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF