Porzellan

Zahl der Lose: 260

Aquincumi porcelán támaszkodó akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay sárga porcelán mokkás csésze és alj, 2-2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 4 cm
11205.

Rufpreis:
2 000 HUF
33

Zsolnay virág mintás porcelán szószos edény, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal és mázhibákkal, m: 10 cm, h: 22,5 cm
11206.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bohemia virág mintás porcelán bögre fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 8,5 cm
11207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay retro mitológiai jelenetes bögre. Matrocás, jelzett, kopott 9 cm
11208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 18x16 cm
11209.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Rotschild mintás porcelán dohányzó szett. Hamutartó, gyufa tartó, csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11210.

Rufpreis:
10 000 HUF

Porcelán tojás jelzés nélkül, kinyitható ékszer tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
11211.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi gyűszűk 3 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2,5 cm
11212.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi, a Herendi Viktória mintához hasonló gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
11213.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm
11214.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Hollóházi porcelán népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, szoknya alján kis mázhibákkal. m: 30 cm
11215.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF