Porzellan

Zahl der Lose: 260

Zsolnay antik, XIX. sz. virág mintás áttört mini kaspó. Kézzel festett, jelzett (Zsolnay családi pecsét), sérült (repedéssel). d: 5,5 cm, m: 6 cm
11168.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi zöld virág mintás porcelán csésze két füllel és aljjal, kézzel festett, jelzett az az aljon (Herend mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 10 cm
11169.

Rufpreis:
3 000 HUF

11170.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db virág mintás, három lábon álló porcelán fűszertartó edény, kézzel festett, jelzés nélkül, mindkettő sérült, m: 7, d: 4 cm
11171.

Rufpreis:
2 000 HUF

11172.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19 cm
11173.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 19 cm
11174.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, mázhibákkal, d: 19 cm
11175.

Rufpreis:
3 000 HUF

11176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, pró kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 19 cm
11177.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi porcelán mini figura, kézzel festett, jelzett (mélynyomás és régi Herend kék jelzés), apró kopásnyomokkal, m: 4 cm
11178.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán figura (Szent Imre?), fehér mázas, jelzett (mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
11179.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF