Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2337952
11108
398
2425683
11109
398
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 20 cm, m: 15 cm 2425681
11110
398
Hollóházi kávés csészék 7 db, 6 db aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 2425695
11111
398
Hollóházi kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 28 cm 2425670
11112
398
2 db Zsolnay só és borstartó. Fehér mázas, jelzett, kopásokkal 12 cm 2425675
11113
398
4 db Hollóházi levél formájú kínáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 12 cm
2428717
11114
398
2428701
11115
398
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Chaplin és "A kölyök", biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hibátlan m: 27 cm 2428712
11116
398
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Kovács, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, sérült, nyak ragasztott m: 30 cm
2389346
11117
398
4800
Kínai porcelán női figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm 2389344
11118
398
Vadász zsákmánnyal, kézzel festett porcelán figura vázarésszel, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
2388065
11119
398
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF