https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 260
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2337156
11120
398
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai pillangós porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm 2391779
11121
398
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay kék-arany süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, egyik tányér szélén minimális kopás. d: 30 cm, 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2365473
11122
398
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Szilágyi Nagy István (1900-1954): Herendi porcelán Kleopátra a kígyóval, kézzel festett, jelzett a talapzaton (Szilágyi Nagy István) és az alján (Herend), a fenekén mázhibával, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2411909
11123
398
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kispesti porcelángyár népies mintás kulacs. Kézzel festett ,jelzett, kicsi kopással 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2392386
11124
398
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay porcelán 4 személyes teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
2394997
11125
398
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Delft kékfestett porcelánok gyűjteménye. Figurák, edények tálak, stb, jelzettek, jó állapotban. 2406008
11126
398
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2391700
11127
398
0
36000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik
Das Lot is nicht erreichbar
2391787
11128
398
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay kék-arany teás készlet + hozzá tálca (d: 30 cm ). Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2393312
11129
398
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm (tervező:Sinkó András)
Das Lot is nicht erreichbar
2392378
11130
398
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik
Das Lot is nicht erreichbar
2173668
11131
398
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse