Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2400884
11156
398
Bing&Grondhal dán dísztányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 15 cm 2400798
11157
398
Rosenthal váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×13 cm
2410595
11158
398
Bavaria porcelán antik jelenetes ékszertartó. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm 2398373
11159
398
Zsolnay pillangó mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d 8x8 cm
2402759
11160
398
Hollóházi porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan. 2394703
11161
398
Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepattanással. m: 17,5 cm
2409504
11162
398
2 db Zsolnay pillangó mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. m: 5,5 cm 2409509
11163
398
Gránit porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 13x13 cm 2409516
11164
398
Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm
2409530
11165
398
2423989
11166
398
Meisseni kínai sárkány mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. d. 12,5 cm, m: 2,5 cm
2423976
11167
398
Zsolnay sárga-narancs lüsztermázas porcelán patikai tégely fedéllel, jelzett, kopásnyomokkal. m: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF