Porzellan

Zahl der Lose: 260

Bing&Grondhal dán dísztányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 15 cm
11156.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rosenthal váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×13 cm
11157.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bavaria porcelán antik jelenetes ékszertartó. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm
11158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d 8x8 cm
11159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
11160.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepattanással. m: 17,5 cm
11161.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Zsolnay pillangó mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. m: 5,5 cm
11162.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm
11164.

Rufpreis:
2 000 HUF

11165.

Rufpreis:
4 000 HUF

Meisseni kínai sárkány mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. d. 12,5 cm, m: 2,5 cm
11166.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay sárga-narancs lüsztermázas porcelán patikai tégely fedéllel, jelzett, kopásnyomokkal. m: 9 cm
11167.

Rufpreis:
3 000 HUF
35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF