Porzellan

Zahl der Lose: 260

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
11228.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm
11229.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum porcelán kémlelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11230.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm
11231.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Teás bögre hozzá tartozó tállal, fehér mázas, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal
11232.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bavaria Schumann Arzberg áttört szélű, virágmintás porcelán tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11233.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db Luisenburg Bavaria német porcelán dísztányér, Elfi Dorn (1929-2014) által tervezett mintával. Falra akasztható, matricás, jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm
11234.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi magyaros mintás tálka és korsócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, m:9,5 cm
11235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi madár pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm
11236.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán harlekin bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11237.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay porcelán virág mintás mokkás csésze készlet 6 db csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11238.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

IDB jelzéssel asztali lámpa almaárus nénivel. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
11239.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF