Porzellan

Zahl der Lose: 260

Aquincum porcelán II. János Pál pápa magyarországi látogatására készített emléktárgy. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 11 cm
11252.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Männerné), egyébként hibátlan. d:19 cm, m:17 cm
11253.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
10

Aquincumi lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11254.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum retro gitáros lány, Káldor Aurél (1924-) terve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11255.

Rufpreis:
4 000 HUF

Victoria jelzett cseh porcelán kávézó lészlet két csészével - 5 db-os Hévíz-gyógyfürdő anzix képek díszítéssel XX. század eleje. Részben kézzel festett, jelzett, kopott. Tál mérete 16x22 cm
11257.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tűtartó antik porcelán női alak, szövet. 8 cm
11258.

Rufpreis:
2 000 HUF

herendi fedeles áttört falú 2 részes porcelán tojás, jelzett 1943, apróbb csorbákkal m: 7 cm
11259.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi virág mintás porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 12x10,5x1,5 cm
11260.

Rufpreis:
1 000 HUF

Láng és Mayer Városlőd fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel 37x25 cm
11261.

Rufpreis:
4 000 HUF
21

Hollóházi rokokó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x10 cm
11262.

Rufpreis:
1 800 HUF

Moritz Zdekauer halas porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 31x15 cm,
11263.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Antik Hollóházi porcelán dísztál a Miatyánk imádság soraival. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal d: 23,5 cm
11264.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF