Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2430441
11252
398
Aquincum porcelán II. János Pál pápa magyarországi látogatására készített emléktárgy. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 11 cm
2430433
11253
398
32000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Männerné), egyébként hibátlan. d:19 cm, m:17 cm 2430391
11254
398
Aquincumi lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2430394
11255
398
Aquincum retro gitáros lány, Káldor Aurél (1924-) terve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
2432104
11257
398
Victoria jelzett cseh porcelán kávézó lészlet két csészével - 5 db-os Hévíz-gyógyfürdő anzix képek díszítéssel XX. század eleje. Részben kézzel festett, jelzett, kopott. Tál mérete 16x22 cm 2432262
11258
398
Tűtartó antik porcelán női alak, szövet. 8 cm 2431605
11259
398
herendi fedeles áttört falú 2 részes porcelán tojás, jelzett 1943, apróbb csorbákkal m: 7 cm 2431654
11260
398
Hollóházi virág mintás porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 12x10,5x1,5 cm
2430342
11261
398
Láng és Mayer Városlőd fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel 37x25 cm 2430345
11262
398
Hollóházi rokokó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x10 cm 2430348
11263
398
4600
Moritz Zdekauer halas porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 31x15 cm, 2430354
11264
398
Antik Hollóházi porcelán dísztál a Miatyánk imádság soraival. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal d: 23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF