Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2048594
11325
398
30000
cca 1890 Fischer? urna váza formájú lámpatest fém talapzattal, jelzés nélkül, kézzel festett porcelánfajnász, kopott, m:29 cm 2424828
11326
398
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x26 cm 2424821
11327
398
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 25 cm 2424879
11328
398
Bavaria tál. Matricás, ezüstözött, kopásokkal. 31 cm 2424919
11329
398
Kínai rizsszemes porcelán tálka, korábbi jelzéssel, apró lepattanással, d: 18 cm 2425061
11330
398
3 db nagy méretű régi kínáló tál. Jelzés nélküli fajansz, kis lepattanásokkal 34 cm, 30 cm, 20 cm 2425081
11331
398
Herendi (Sissi) Gödöllő (SR - Siang Rouge) mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, két lepattanással 12x9 cm 2404193
11332
398
15000
Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű porcelán kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6 db csészével és 6 db aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis mázhibákkal. 2428642
11333
398
2 db porcelán kutya, kézzel festett, egyik jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2429492
11334
398
Zsolnay porcelán boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2429500
11335
398
Cseh bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×11×7 cm 2400305
11336
398
40000
Herendi (Sissi) Gödöllő (SR - Siang Rouge) mintás, rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanások a rózsán d: 12 cm, m: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF