Porzellan

Zahl der Lose: 260

Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm
11337.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi virág mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 17x11 cm
11338.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan. m: 13 cm, d:14 cm
11339.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 27,5 cm
11340.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alt Wien fajansz bonbonniere, kézzel festett jelenettel. Jelzett, hajszálrepedéssel d: 11 cm
11341.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

AW szív alakú ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5x5 cm
11342.

Rufpreis:
1 200 HUF

6 db kínai virágmintás porcelán csésze aljakkal, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 14,5 cm
11343.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi porcelán kiöntő, a tetején rózsával díszített, fehér mázas, jelzés nélkül, a rózsán apró töréssel, m: 26 cm
11344.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi porcelán kacsa, fehér mázas, jelzett, a csőrén kis kopással, m: 21 cm, h: 27 cm
11345.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Budapest, Országház képes porcelán dobozka .d: 9 cm
11346.

Rufpreis:
1 600 HUF

Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén sérült és hiányos. d: 19,5 cm
11347.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi, orosz jelzésű porcelán edényke. Kék festéssel, aranyozással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:9 cm, m: 8 cm
11348.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF