Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2400300
11337
398
24000
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm 2400303
11338
398
Herendi virág mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 17x11 cm 2400299
11339
398
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan. m: 13 cm, d:14 cm
2400150
11340
398
Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 27,5 cm
2400311
11341
398
Alt Wien fajansz bonbonniere, kézzel festett jelenettel. Jelzett, hajszálrepedéssel d: 11 cm
2403649
11342
398
AW szív alakú ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5x5 cm
2348441
11343
398
6 db kínai virágmintás porcelán csésze aljakkal, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 14,5 cm
2390452
11344
398
Herendi porcelán kiöntő, a tetején rózsával díszített, fehér mázas, jelzés nélkül, a rózsán apró töréssel, m: 26 cm
2390444
11345
398
Hollóházi porcelán kacsa, fehér mázas, jelzett, a csőrén kis kopással, m: 21 cm, h: 27 cm
2426479
11346
398
Jelzés nélkül: Budapest, Országház képes porcelán dobozka .d: 9 cm 2407156
11347
398
Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén sérült és hiányos. d: 19,5 cm 2411738
11348
398
Régi, orosz jelzésű porcelán edényke. Kék festéssel, aranyozással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:9 cm, m: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF