Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411746
11349
398
Moritz Zdekauer süteményes tál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 31 cm
2411749
11350
398
2411753
11351
398
Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm
2411742
11352
398
Zsolnay sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással 36x26 cm
2344014
11353
398
14000
Rosenthal porcelán teás készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, egyik csésze sérült, egy csésze hiány.
2384853
11354
398
Kínai, kézzel festett teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
2345080
11355
398
11000
Rosenthal porcelán mokkás készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, több kisebb sérüléssel
2405058
11356
398
Asztrológiai mintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
2428345
11357
398
Wallendorf porcelán zenélő kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm+ szatyor 2427178
11358
398
11000
Zsolnay porcelán tálaló edények, 4 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2426036
11359
398
Marienbad porcelán cicás emlékpohár, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2426047
11360
398
Herendi porcelán "Sopron" címeres mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF