Porzellan

Zahl der Lose: 260

Moritz Zdekauer süteményes tál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 31 cm
11349.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11350.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm
11351.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással 36x26 cm
11352.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal porcelán teás készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, egyik csésze sérült, egy csésze hiány.
11353.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kínai, kézzel festett teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11354.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rosenthal porcelán mokkás készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, több kisebb sérüléssel
11355.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Asztrológiai mintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
11356.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wallendorf porcelán zenélő kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm+ szatyor
11357.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán tálaló edények, 4 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
11358.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Marienbad porcelán cicás emlékpohár, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 9 cm
11359.

Rufpreis:
800 HUF

Herendi porcelán "Sopron" címeres mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
11360.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF