Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2426539
11361
398
Barokk jelenetekkel díszített porcelán kiöntő és 2 db csésze, matricás, jelzett, hajszálrepedésekkel, összesen: 3 db
2426618
11362
398
Eschenbach porcelán tálca, jelzett, hibátlan, 22×12 cm 2426811
11363
398
Drasche porcelán Aladdin, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
2426860
11364
398
Zsolnay porcelán barokk jelenettel díszített bonbonier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
2426879
11365
398
Herendi porcelán virágmintás asztali kínáló, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 10,5 cm, m: 6 cm 2431155
11366
398
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2431165
11367
398
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett (amatőr festés?), jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 2431188
11368
398
Herendi virágmintás porcelán tálka, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 és 11×9 cm-es méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF