Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2424471
11180
398
Herendi Viktória mintás csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm 2409536
11181
398
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzettek, egyiken apró lepattanás, másikon kis kopás.
2338344
11182
398
24000
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett,hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese peacock pattern d:14,5 cm 2338216
11183
398
2338371
11184
398
Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kantárja hiányos, m 20 cm, h 19 cm 2338392
11185
398
Porcelán betétes ón tányérok 4 db Paris 1600-as árusokat ábrázoló + 2 db lepkés és madaras. Matricásak. d: 25 cm, d: 23 cm
2405178
11186
398
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
2405197
11187
398
30000
Limoges porcelán dobozka, részben kézzel festett, jelzett, kis hajszálrepedéssel a tetején, 10×9×5 cm 2380949
11188
398
40000
Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális használati kopással.
2392424
11189
398
Hollóházi virágmintás porcelán tálka, matricás, jelzett, Csepel Művek jelzéssel is, hibátlan, 18x14 cm 2425153
11190
398
Aquincumi porcelán madár, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 és 9 cm 2425018
11191
398
Rózsás porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF