Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411383
11144
398
4 db Hollóházi népi mintás fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 2411241
11145
398
Hollóházi amfora váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm 2411185
11146
398
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes 2411181
11147
398
46000
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
2411230
11148
398
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan. 21 cm
2391340
11149
398
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással .d:18,5 2412541
11150
398
30000
2412595
11151
398
4400
2400918
11152
398
4800
Royal Coppenhagen dísztányér, 3 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm 2400924
11153
398
4600
Gustavsberg porcelán dísztányér, 4 db, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm 2400933
11154
398
Bing&Grondhal dísztányér, 4 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm 2400879
11155
398
4800
3 db levonóképes dísztányér, dán és német, hibátlan, jelzett, d: 15 és 19 cm között Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF