Porzellan Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318716
11132
398
2318724
11133
398
2390410
11134
398
Herendi porcelán liba figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 2385311
11135
398
Japán, porcelán teás készlet 4 személyes, plusz hozzá négy személyes süteményes készlet. Matricásak, jelzettek, minimális kopással. 2395988
11136
398
Kis kínai porcelán váza virágmintával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2346316
11137
398
2345872
11138
398
Henneberg porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm, d: 9,5 cm 2408145
11139
398
Wien Augarten fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2408266
11140
398
Schaubachkunst biszkvit porcelán szántó férfi lovakkal, jelzett, kis kopásnyomokkal, gyári repedésekkel, h: 31 cm 2408260
11141
398
4600
Porcelán balerina, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm
2408429
11142
398
Rörstrand porcelán tál, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, 19×19 cm
2411187
11143
398
80000
Rosenthal 12 személyes porcelán étkészlet. Aranyozott, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF