Porzellan

Zahl der Lose: 260

11132.

Rufpreis:
1 600 HUF

11133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán liba figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán, porcelán teás készlet 4 személyes, plusz hozzá négy személyes süteményes készlet. Matricásak, jelzettek, minimális kopással.
11135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kis kínai porcelán váza virágmintával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11136.

Rufpreis:
1 000 HUF

11137.

Rufpreis:
1 600 HUF

Henneberg porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm, d: 9,5 cm
11138.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wien Augarten fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11139.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schaubachkunst biszkvit porcelán szántó férfi lovakkal, jelzett, kis kopásnyomokkal, gyári repedésekkel, h: 31 cm
11140.

Rufpreis:
12 000 HUF

Porcelán balerina, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm
11141.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Rörstrand porcelán tál, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, 19×19 cm
11142.

Rufpreis:
4 000 HUF

11143.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF