Moritz Zdekauer halas porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokka... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Moritz-Zdekauer-halas-porcelan-tal-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-31x15-cm-~II2430348
2430348
11263
398
4600
Beschreibung: Moritz Zdekauer halas porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 31x15 cm,
: karap_norbert