Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, pró ko... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-pro-kopasnyomokkal-apro-ma~II2424425
2424425
11177
398
Rufpreis:
12 000 HUF 32,52 EUR , 37,50 USD
Beschreibung: Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, pró kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 19 cm
: pelikán_kristóf