Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-lovat-fekezo-lofekezo-csikos-legeny-kezzel-festett-jelzett-serult-kez-leto~II2428966
2428966
11298
398
Beschreibung: Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kéz letört m 20 cm, h 19 cm
: karap_norbert