Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2189698
10375
383
Schey Ferenc (1925-1997): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Díszes, neoreneszánsz stílusú fa keretben, 80×60 cm 2285649
10376
383
2243900
10377
383
Scultéty Éva (1917-2001): Margaréta. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×24,5 cm
2275339
10378
383
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): A lélek tükre. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 40x30 cm 2275340
10379
383
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arckép. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 50x35 cm
2194804
10380
383
2276752
10381
383
Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Tamási Aron. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 32,5x21,5 cm 2267815
10382
383
15000
Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált, művészpéldány E/A jelzéssel. 56x42,5 cm
2276770
10383
383
Sipos Zsófia (1931-2018): Öreg ház. Pasztell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal és a művész címkéjével. Üvegezett fa keretben. 15x20 cm 2201215
10384
383
Somlai Vilma (1938-2007): Táj. Linómetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán pecséttel jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével, 20×20 cm
2201219
10385
383
Somlai Vilma (1938-2007): Szölődombokról. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, lap szélén apró szakadásokkal, 20×20 cm
2253716
10386
383
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (9/100), lap alja és teteje kissé foltos, 39×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF