Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Schey Ferenc (1925-1997): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Díszes, neoreneszánsz stílusú fa keretben, 80×60 cm
10375.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10376.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Scultéty Éva (1917-2001): Margaréta. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×24,5 cm
10377.

Rufpreis:
2 400 HUF

Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): A lélek tükre. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 40x30 cm
10378.

Rufpreis:
4 000 HUF

Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arckép. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 50x35 cm
10379.

Rufpreis:
4 000 HUF

10380.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Tamási Aron. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 32,5x21,5 cm
10381.

Rufpreis:
4 000 HUF

Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált, művészpéldány E/A jelzéssel. 56x42,5 cm
10382.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sipos Zsófia (1931-2018): Öreg ház. Pasztell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal és a művész címkéjével. Üvegezett fa keretben. 15x20 cm
10383.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Táj. Linómetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán pecséttel jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével, 20×20 cm
10384.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Szölődombokról. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, lap szélén apró szakadásokkal, 20×20 cm
10385.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (9/100), lap alja és teteje kissé foltos, 39×30 cm
10386.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF