Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Jelzés nélkül: Liget. Olaj, vászon. Kopott fa keretben. 45×30 cm
10572.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Tengerpart rommal. Olaj, fa. Sérült fa keretben. 17×26 cm
10573.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Díszes fa keretben. 20x25,5 cm
10574.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Kék akt. vegyes technika, karton. Üvegezett fa keretben, sérült üveggel. Kb. 15x24 cm méretenként. Keret mérete: 45,5x124,5 cm
10575.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Híd a falunál, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 40×55 cm
10576.

Rufpreis:
5 000 HUF

10577.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzés nélkül: Ablakban. Vegyes technika, papír, 42×29,5 cm
10578.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db női portré vegyes technika, papír, jelzés nélkül + Réti M jelzésű csendélet, szénrajz, több szakadás, gyűrődések, 30×20-60×40 cm
10579.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Róka és nyúl. Olaj, karton. Hátoldalán régi német nyelvű felirattal: "Eine Erinnerung an die Christbaumfeier (...) 1917", azaz karácsony emlékére. Díszes, antik fa keretben, 24×18 cm
10580.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Kapcsolat. Olaj, karton. Fa keretben. 60x80 cm
10581.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10582.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Enteriőr Unicum üveggel. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x34 cm
10583.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF