Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2263100
10572
383
Jelzés nélkül: Liget. Olaj, vászon. Kopott fa keretben. 45×30 cm 2263067
10573
383
Jelzés nélkül: Tengerpart rommal. Olaj, fa. Sérült fa keretben. 17×26 cm
2260729
10574
383
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Díszes fa keretben. 20x25,5 cm 2245450
10575
383
Jelzés nélkül: Kék akt. vegyes technika, karton. Üvegezett fa keretben, sérült üveggel. Kb. 15x24 cm méretenként. Keret mérete: 45,5x124,5 cm
1223593
10576
383
Jelzés nélkül: Híd a falunál, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 40×55 cm 1296900
10577
383
50000
2253704
10578
383
Jelzés nélkül: Ablakban. Vegyes technika, papír, 42×29,5 cm
769856
10579
383
2 db női portré vegyes technika, papír, jelzés nélkül + Réti M jelzésű csendélet, szénrajz, több szakadás, gyűrődések, 30×20-60×40 cm 2255308
10580
383
Jelzés nélkül: Róka és nyúl. Olaj, karton. Hátoldalán régi német nyelvű felirattal: "Eine Erinnerung an die Christbaumfeier (...) 1917", azaz karácsony emlékére. Díszes, antik fa keretben, 24×18 cm
2259054
10581
383
28000
Jelzés nélkül: Kapcsolat. Olaj, karton. Fa keretben. 60x80 cm
2240531
10582
383
2195514
10583
383
Jelzés nélkül: Enteriőr Unicum üveggel. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF