Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Jelzés nélkül: Könyöklő. Tus, toll, papír, kasírozva, üvegezett keretben, 15×11 cm
10584.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Akvarell, karton. Üvegezett fa keretben. 30,5x47 cm
10588.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton. Fa keretben, 16x25 cm
10589.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Falusi udvar. Olaj, vászon, kartonon, 26,5x34 cm
10590.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: A fellegek felett. Olaj, vászon. Kissé sérült (vászon egy helyen benyomódott). Műanyag keretben. 80×150 cm
10591.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Napernyős hölgy. Olaj, vászon. Díszes, reprezentatív fa keretben, 60×50 cm
10592.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Libapásztorlány. Olaj, karton. Díszes fa keretben, 29×38 cm
10593.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: hegyvidéki tó. Olaj, papír, lap széle kissé foltos. 16x22 cm
10594.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF