Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2188900
10584
383
Jelzés nélkül: Könyöklő. Tus, toll, papír, kasírozva, üvegezett keretben, 15×11 cm
2212046
10588
383
Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Akvarell, karton. Üvegezett fa keretben. 30,5x47 cm 2211695
10589
383
Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton. Fa keretben, 16x25 cm 2134670
10590
383
Jelzés nélkül: Falusi udvar. Olaj, vászon, kartonon, 26,5x34 cm
2264465
10591
383
Jelzés nélkül: A fellegek felett. Olaj, vászon. Kissé sérült (vászon egy helyen benyomódott). Műanyag keretben. 80×150 cm
2264649
10592
383
Jelzés nélkül: Napernyős hölgy. Olaj, vászon. Díszes, reprezentatív fa keretben, 60×50 cm 2264661
10593
383
Jelzés nélkül: Libapásztorlány. Olaj, karton. Díszes fa keretben, 29×38 cm 2253765
10594
383
Jelzés nélkül: hegyvidéki tó. Olaj, papír, lap széle kissé foltos. 16x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF