Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2222680
10486
383
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente a folyóparton. Olaj, farost. Fa keretben, 25x35 cm.
2197472
10487
383
2266326
10488
383
Olvashatatlan jelzéssel: Arc. Olaj, vászon, fa keretben, 28,5x38,5 cm 2284279
10489
383
7500
Georg Kolbe (?) jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost. Üvegezett, sérült fa keretben. 39x30 cm
2284092
10491
383
Olvashatatlan jelzéssel: Falu. Tus, papír, sarkai papírra kasírozva, 33,5×23,5 cm
2284129
10492
383
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy szobában. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán töredékes kiállítási címkével 1940-ből, amely Horthy Miklós védnöksége alatt állt. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 35×30 cm 2283922
10493
383
Olvashatatlan jelzéssel: Egy ... nap. Linómetszet, papír, paszpartuban. 29,5x21,5 cm.
2278672
10494
383
Rékassy Csaba (1937-1989): Camping. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/VIII számozással, 31,5×39 cm 2282235
10495
383
15000
Andrásy Róbert (?-?): Vízparti táj. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fa keretben. 69x89 cm 2284469
10496
383
Olvashatatlan jelzéssel: Aranyló. Kréta, bőr (festett bőrkép). Üvegezett fa keretben, alján plaketten "Iván '60., a Szabad Tér Színház munkatársaitól." Hátoldalán címkén a mű címével feliratozott. 26x18,5 cm
2278462
10497
383
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsemdélet. Olaj, rétegelt lemez, alja és teje kissé sérült. 59,5x45,5 cm
2116054
10498
383
St. Vil. H. jelzéssel: Jelek. Olaj, vászon, festéktöréssel, 54×58 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF