Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2231089
10499
383
Olvashatatlan jelzéssel: Orientális harcos. Tus, papír, foltos, fa keretben. 26,5x30 cm
2222484
10500
383
Olvashatatlan jelzéssel: Gólya a kéményen. Tus, papír, 14×20
2231496
10501
383
Olvashatatlan jelzéssel: Gyermekfej. Budapest, 1973/4/16. Papír, akvarell, üvegezett fa keretben, 45,5x34,5 cm
1135663
10502
383
1363366
10503
383
Olvashatatlan jelzéssel: Poszáta. Olaj, farost, keretben, 29×19 cm 2199013
10504
383
Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgók. Gouache, linómetszet, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 50x35 cm 2259080
10505
383
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi utca. Szén, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 30x20,5 cm
2253672
10506
383
22000
Dénes János (1933-?): Vitorlás. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x70 cm
2211637
10507
383
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi utca alakkal. Vegyes technika, papír. Díszes, üvegezett fa keretben. 28×39 cm
2211724
10508
383
Olvashatatlan jelzéssel: Kőszeg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 25x25 cm 2253501
10509
383
Olvashatatlan jelzéssel. Prágai vár. Rézkarc, papír, számozott 196/200. 22,5x18 cm. Alatta csehszlovák bélyeggel. Üvegezett keretben. / Signed unreadable: The castle in Prague (Prazskyhrad). Etching on paper. Numbered (196/200). 22,5x18 cm. Below czechoslovakian stamp. Framed with glass.
2218979
10510
383
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakok a vízparton. Akvarell, farost, 45×56,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF