Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Olvashatatlan jelzéssel: Orientális harcos. Tus, papír, foltos, fa keretben. 26,5x30 cm
10499.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Gólya a kéményen. Tus, papír, 14×20
10500.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Gyermekfej. Budapest, 1973/4/16. Papír, akvarell, üvegezett fa keretben, 45,5x34,5 cm
10501.

Rufpreis:
6 000 HUF

10502.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10503.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgók. Gouache, linómetszet, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 50x35 cm
10504.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falusi utca. Szén, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 30x20,5 cm
10505.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dénes János (1933-?): Vitorlás. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x70 cm
10506.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Olvashatatlan jelzéssel: Falusi utca alakkal. Vegyes technika, papír. Díszes, üvegezett fa keretben. 28×39 cm
10507.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Kőszeg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 25x25 cm
10508.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel. Prágai vár. Rézkarc, papír, számozott 196/200. 22,5x18 cm. Alatta csehszlovák bélyeggel. Üvegezett keretben. / Signed unreadable: The castle in Prague (Prazskyhrad). Etching on paper. Numbered (196/200). 22,5x18 cm. Below czechoslovakian stamp. Framed with glass.
10509.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csónakok a vízparton. Akvarell, farost, 45×56,5 cm
10510.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF